Strona internetowa dpswadowice.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

POMAGAJĄ, BO CHCĄ !

POMAGAJĄ, BO CHCĄ !

Często media informują nas o zakażeniach wirusem SARS-CoV-2  wśród mieszkańców domów pomocy społecznej, o kwarantannach, braku opieki. Na szczęście nie dotyczy to naszego Domu. Dyrekcja i Pracownicy stają na głowie, żeby taki scenariusz u nas się nie zrealizował, a 70 niepełnosprawnych intelektualnie Mieszkanek miało jak najlepszą opiekę i zapewnione poczucie bezpieczeństwa.

Personel, który czuwa przy Mieszkankach 24 godz. na dobę to opiekunki, pielęgniarki, panie pokojowe. To na ich barkach spoczywa największy, bo bezpośredni ciężar zapewnienia bezpiecznej opieki. Taka opieka uzależniona jest nie tylko od pełnego zaangażowania naszych pracowników, ale również od dostatecznego dostępu do środków ochrony osobistej.

Do tej pory służyły nam Wasze wielkie serca, dzięki którym mogliśmy zakupić środki ochrony osobistej oraz środki do dezynfekcji powierzchni i rąk, za co wszystkim Darczyńcom bardzo dziękujemy.

Na dzień dzisiejszy jesteśmy zabezpieczeni, jednak myśląc o bezpieczeństwie sanitarnym naszych Mieszkanek, prosimy Was o dalsze wsparcie zarówno rzeczowe jak i finansowe na ten cel.